Kalp Saksıda Çiçekler

Kalp Saksıda Çiçekler

 

Brezilya'dan ithal edilen minyatür çiçekler kullanılmıştır. Kalp şeklindeki tahta saksı el yapımıdır ve üzerindeki çiçekler elde boyanmıştır. Bu ürünümüz buzdolabı süsü olarak veya kapı ve duvar'a asmak için uygundur. Siparişinizde nereye asmak istediğinizi belirtirseniz, arkası sizin istediğini şekilde hazırlanacaktır. Bu ürünümüz nikah şekeri olarakta tercih edilmektedir.

Nasıl Yapılıyor?

Kalp saksı için gerekli ön, yan ve arka tahtalar ev tipi ahşap kesme makinasında elde kesiliyor. Bu parçalar tek tek zımparalanıyor. Kalp şeklini oluşturacak şekilde yapıştırılıyor. Yeşillikler ve minyatür çiçekler içine yerleştiriliyor. En son üzerine el boyaması desen çiziliyor. Arka kısmı isteğiniz doğrultusunda (mıknatıs, askı, çift taraflı etli etiket) hazırlanıyor. Nikah şekeri olarak hazırlanıyor ise asetat kutu içine konuluyor. 

Kalp Saksıda Çiçekler
10.00TL
  • Ürün Kodu: Pot 001
  • Stok Durumu: 5
0 yorum
0

Mevcut Seçenekler:


Çiçek Rengi:

* Adet:
Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Facebook Yorumlar ()
Etiketler:
çiçek, tahta, kalp, saksı, boyama, elişi, el yapımı, nikah şekeri, magnet, mıknatıs, minyatür, elişi, el yapımı, dekor, mutfak, dekorasyon, farklı, değişik, hediye, fikir, ev, buzdolabı, ahşap