Fransız Sokağı Askılık

Fransız Sokağı Askılık

  • Boyutlar yaklaşık (U x G x Y): 

Yan yana, çiçekçi, pastane ve sepetçi dükkanlarından oluşan  sokak şeklinde bir askılıktır.  Çiçekler, ağaçlar, bisiklet gibi objeler ile süslenmiştir. Anahtarlık, elbise veya havlu asacağı, takı ve toka asacağı olarak kullanılabilir. 

Nasıl Yapılıyor? 

Uygun boyutta tahtalar, ev tipi ahşap kesme makinesinde kesildikten sonra zımparalanıyor. Bu parçalar monte edildikten sonra müşterinin renk isteği doğrultusunda kaliteli su bazlı boya ile boyanıyor. Üzerlerine dijital olarak hazırlanmış ev ve dükkan resimleri uygulanıyor. Tenteler kumaştan hazırlanarak dükkanşların üzerine yapıştırılıyor. Üzerinin süslenmesi için çiçekler, pastalar, meyveler, raflar, sepetler, vazolar, yapay yeşillikler, ahşap veya fimo (polimer kil) kullanılarak ürettiğimiz minyatür objeler, kumaşlar, dijital baskılar kullanlıyor.

Fransız Sokağı Askılık
200.00TL
  • Ürün Kodu: Street 001
  • Stok Durumu: 8
0 yorum
0
Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Facebook Yorumlar ()
Etiketler:
sepetçi, sepet, pastane, pasta, meyve, çiçek, vazo, bisiklet, ağaç, sokak, dükkan, anahtarlık, anahtar askısı, tahta, elişi, el yapımı, dekor, mutfak, dekorasyon, farklı, değişik, hediye, fikir, ev, askı, askılık, tente