Şirin Bebek

Şirin Bebek

  • Boyutlar yaklaşık (U x G x Y): 

 

Bu ürünümüz buzdolabı süsü olarak magnetli veya kapı ve duvar'a asmak için uygundur.  Siparişinizde nereye asmak istediğinizi belirtirseniz arkası sizin istediğiniz gibi hazırlanacaktır.Hoşgeldin bebek (baby shower) temaları için ve doğum sonrası hastane odasında dağıtılmak için tercih edilen ürünlerimizdendir. Üzerindeki kalbe çok uzun olmamak şartı ile istediğiniz bir ismi yazabiliriz.  (Kalbin geniş olan üst kısmına 8 harf, daralan alt kısmına ise 6 harf sığabilir. ) Üzerine isim yazılarak çocuk ve bebek odaları için tercih edebilirsiniz.

 

Nasıl Yapılıyor?  Bebek şekli ve kalp ev tipi ahşap kesme makinasında elde kesilip zımparalanıyor. Üzeri el boyaması ile akrilik boya kullanarak boyanıyor. Elbisesi dikilip üzerine giydiriliyor. Kalbin üzerine istenilen isim veya mesaj elde yazılıyor. Eğer doğum sonrasında veya baby shower için üretilmişse, hepsi tek tek jelatin kağıdı ile paket edilip, kumaş kurdele ile bağlanıyor.

Şirin Bebek
8.00TL
  • Ürün Kodu: Baby 001
  • Stok Durumu: 8
0 yorum
0

Mevcut Seçenekler:


* Saç Rengi:

* Elbise Rengi:

* Nereye Asmak istersiniz?:

Üzerine ne yazalım?:

* Adet:
Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Facebook Yorumlar ()
Etiketler:
bebek, kalp, tahta, el yapımı, el işi, dekor, magnet, buzdolabı, pembe, lila, kırmızı, hediye, hoşgeldin bebek, bebek odası, kız çocuk odası, doğum, doğum sonrası, hastene odası, elbise, isim, dekorasyon, farklı, değişik, fikir, ev,